Hakkımızda

Life Duş, Nur Yıldız Yapı olarak 2007 yılında Eskişehir'de faaliyetine başlamıştır. 2010 yılında yurt içi bayii ağı oluştu daha sonra Life Duş marka tescil belgesini alarak duşakabin sektöründe adından söz ettiren firmalar arasında yer almıştır. Şuan Eskişehir ilinde sektörün 5 yıldızı koruyan tek duşakabin firmasıdır. Sektörde farklılıklar yaratmak ve müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmak gayesiyle hizmet vermektedir. Son 3 yıldan beri dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç ettiğimiz kabinlerle Türkiye'de elde ettiğimiz başarıyı dünyaya yaymak hedefimizdir. 
Life Duş olarak  kayar kapılı kabinler, askılı sistem kabinler, nokta menteşeli kabinler, relax menteşeli kabinler, siyah karolajlı kabinler, katlanır kabinler ve mika kabinleri her ölçü ve ebatta kendi bünyemizde üretip yurt içi ve yurt dışı satışını yapmaktayız. 
Life Duş olarak 2018 yılından itibaren duşakabin profilleri, duşakabin aksesuarları (tekerlek,kol,köşe takozu,bağlama aparatları, isteğe göre duşakabin camları ) satış pazarlamasını yapmaktayız.